Hot Wheels Skate Ahtapot Kaykay Parkı Oyun Seti HMK01

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101MATHMK01
Barkod 0194735129102
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Hot Wheels

Dev bir ahtapot kafasından inin ve eziyet rayları, dikey çeyrek borular ve çiğneyen köpekbalığı sürprizi içeren destansı bir klavye yolculuğuna başlayın.

Özel, tamamen monte edilmiş bir klavye ve bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı dahildir.

Arkadaki saklama bölmesinde üç tahta ve beş çift ayakkabı daha bulunur. (İlave tahtalar ve ayakkabılar ayrı satılır.)

Hot Wheels Skate Octopark Skate Set'te rayları ve çivi numaralarını taşlayın!

Ahtapot temalı set, bol miktarda kaykay yüzeyi ve açık uçlu oyun için taşlama rayları, dikey çeyrek borular, merdivenler, kaseler ve çıkıntılara sahiptir. | Tahtayla etkinleştirilen parçalama özelliğine sahip bir köpekbalığı bile var!

Yeni başlayanların numaralarda ustalaşmayı öğrenmesine yardımcı olmak için özel, tamamen monte edilmiş bir tahta ve bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı içerir.

5 yaş ve üzeri parmak kaykaycıları ve spor ayakkabı tutkunları için harika bir hediyedir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.