Hot Wheels Monster Trucks Arenada Mücadeleye Başlangıç Setleri̇ HNB88

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Hot Wheels Monster Trucks Arenada Mücadeleye Başlangıç Setleri̇ HNB88
Hot Wheels Monster Trucks Arenada Mücadeleye Başlangıç Setleri̇ HNB88
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101MATHNB87A
Barkod 2220001411324
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Hot Wheels

Her set, belirli bir Monster Truck karakterine yöneliktir ve anında aksiyon için o kamyonun 1:64 ölçekli bir versiyonunu içerir.

 Belirlenmiş ezilme noktaları, çocukların aksiyonu tetiklemek için kamyonlarını nişan almaları gerektiğini gösteriyor.

 Her sette birden fazla ezilme noktası ile keşfedilecek çok fazla yıkım var. Setlerin hareket eden ve sallanan bir tabanı vardır, bu da eğlenceli ve her zorluğa ilgi uyandıran duyusal oyun ekler. 4 yaş ve üzeri çocuklar setleri birbirine bağlayabilir ve çeşitli zorluklar ve hikaye anlatma olanaklarıyla dolu devasa bir Monster Trucks Arena oluşturabilir.

 4 yaş ve üzeri için uygundur.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.