Eichhorn Constructor İnşaat Blokları Seti

₺699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010202SIM00177
Marka Simba
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 4051902001776

Eichhorn , giderek daha popüler hale gelen bir Alman markasıdır. Marka, eğitici ahşap oyuncaklar ve inşaat blokları pazarında öne çıkıyor.

Ürünler, sertifikalı ahşaptan üretildikleri için yüksek kalite ve uzun ömür ile karakterize edilir. Mükemmel, yaratıcı eğlence sağlarlar ve aynı zamanda güvenli ve çocuk dostudurlar.

Eichhorn Constructor, kendi başınıza çeşitli modeller inşa ederek hayal gücünü geliştiren bir dizi ahşap yapı bloğudur.

Ayar genişletme kiti, Constructor modellerinin akıllı uzantıları için ekipman sunar. Bu 111 parçalı set, çeşitli boyutlarda cıvatalar, kayışlar, tekerlekler ve zaten inşa edilmiş modellerinizi yükseltmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Yuvarlatılmış köşeleri ve kenarları ve zararlı renklendirici maddeler içermeyen malzemeleri sayesinde Eichhorn seti çocuğunuz için güvenlidir.

Blok sayısı: 111 adet

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.