Bilimsel Deney 420

₺249,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MGA00420
Marka Mega
Cinsiyet Kız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod 6921196558806

Devreyi gösterildiği gibi inşa edin, zamanlayıcı kolunu, normal açık konuma getirmek için saat yönünün tersine çevirin. Zamanlayıcı ve el feneri her zaman açık olacaktır.

Devreyi gösterildiği gibi yapın, zamanlayıcı kolunu ihtiyacınız olduğu zaman (en çok 30 dakikaya) kadar saat yönüne çevirin, el feneri yanar, zamanlayıcı geri sayımı başlatır, ayarlanan sürenin sonuna kadar devam eder ve el feneri kapanır.

Devreyi gösterildiği gibi oluşturun, işlem yukarıdaki ile aynıdır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 500 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 500TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 39.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.