Filtrele:

164 ürün

Filtrele

164 ürün

Kırtasiye-Okul Ürün Modelleri

164 ürün

 1. Jurassic World Anaokulu Çantası 1398
 2. Harry Potter Sırt Çantası 1366
 3. Lol Omg Anaokulu Çantası 1260
 4. Lol Surprise Anaokulu Çantası 1306
 5. Lol Surprise Okul Çantası 1303
 6. Bubbles Wave Kalem Çantası
 7. Bubbles Tangle Kalem Çantası Siyah
 8. Bubbles Deep Anaokulu Çantası 3
 9. Bubbles Deep Anaokulu Çantası 4
 10. Bubbles Erkek Deep Okul Çantası
 11. Bubbles Deep Anaokulu Çantası
 12. Bubbles Tangle Kalem Çantası Mor
Gösterilecek başka ürün kalmadı

Kırtasiye-Okul
Okullarda ihtiyaç duyulan büyün kırtasiye ürünleri öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla hazırlanmaktadır. Defterlerden kalemlere, kalemlerden boyalara kadar geniş bir yelpazenin bulunduğu görülmektedir. Tüm bu seçenekler de okul öğrencilerinin sınıf seviyesine göre seçilmektedir. Öğrencinin okuduğu okula, derslere göre farklı materyaller gereklidir. Farklı şekilde sınıflanan materyallerde ihtiyaca yönelik olan modellerin de öne çıktığı bilinmektedir. Birden fazla seçeneği bulunan ürünleri tek veya set olarak satın alabilmeniz mümkündür. Hem kız hem de erkek öğrenciler için uygun olan okul kırtasiye malzemeleri, okulda ihtiyacınız olan tüm seçenekleri içerisine almaktadır. Çocukların ihtiyaçlarını göz önünde bulundururken hemen her yaşa uyumlu malzemelerin var olduğunu da görebilirsiniz. Genellikle de kalemlik, silgi, kurşun kalem gibi kapsamlı modeller öne çıkmaktadır.

Hemen her yaş grubuna göre kategorilere ayrılan malzemeler, el işi kağıdı, makas, güzel yazı defteri gibi seçeneklerle sıralanmaktadır. Ayrıca okulda ihtiyaç duyulan malzemelerin yanında farklı çeşitlerin de yer aldığı bilinmektedir. İhtiyaçlara uygun olan kırtasiye materyallerini seçtiğiniz zaman daha konforlu ve fonksiyonel seçimlerde bulunmuş olursunuz. Tekli, çoklu şeklinde satın alabileceğiniz seçenekler öğrencilerin ihtiyaçlarına ve yaş gruplarına göre de ayrılmaktadır. Farklı kategoriler içerisinden size en uygun olan seti seçebilirsiniz

Her Yaş Grubuna Uygun Kırtasiye Okul Malzemeleri
Öğrenciler, öğretim hayatına başlamadan önce bazı kırtasiye materyallerini temin etmelidir. Her yaş grubuna uygun olarak hazırlanan bu malzemeler arasında çanta, kalem, defter, boya kalemi gibi pek çok seçenek yer almaktadır. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını, eğitim düzeyini göz önünde bulundurarak bu seçenekleri satın almanız daha doğru olacaktır. Kırtasiye okul malzemeleri gelişigüzel değil, bilinçli şekilde satın alınmalıdır. Bunun için de ihtiyaçlarınızı tamamlamak adına okul kırtasiye malzemeleri listesi üzerinden ilerleyebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınıza çok daha pratik şekilde ulaşma şansı elde edersiniz. Öğrencilerin sınıf düzeylerine göre ihtiyaç duyacakları, kullanacakları modeller birbirinden ayrılmaktadır. Sizler de seçimlerinizi yaparken yaş grubuna uygun setleri inceleyerek hareket edebilirsiniz.

Yaş grubuna göre ayrılan kırtasiye okul malzemeleri sınıflara göre şekilde değiştirmektedir. Yani beşinci sınıfta yapıştırıcı, makas, cetvel, sunum dosyası gibi malzemeler kullanılmaktadır. Diğer sınıflarda da bu malzemelere ihtiyaç duyulurken farklı modeller ve özellikler öne çıkmaktadır. Sizler de seçimlerinizi tüm bunları dikkate alarak yapabilirsiniz. Kırtasiye alışverişi okula dönüş serüveni içerisinde temel malzemeleri set olarak da satın alarak uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.

Öğrenim hayatına ilk kez adım atacak olanlar için temel malzemelerden oluşan materyalleri de seçebilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyaçlarını belirlemek ve malzemeleri buna göre seçmek de önemli bir noktadır. Yaş gruplarına ve sınıf düzeylerine göre hazırlanan modelleri seçmek sizin için daha faydalı olacaktır. Anaokulu için uygun materyaller olduğu gibi üçüncü sınıf için de uygun olan farklı malzemelerin bulunduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Okul için kırtasiye malzemeleri incelendiği zaman birçok seçeneğin karşınıza çıkması mümkündür. Öğrencilerin ihtiyaç duyacağı seçeneklerin temin edilmesi sırasında, çocuğunuzun cinsiyetine ve beğenilerine yönelik seçimler yapabilirsiniz. Çünkü okul kırtasiye eşyaları alırken, çocukların ilgisini çekecek, farklı tasarımlarla hazırlanan malzemeleri de bulabilirsiniz.  Çocukların seveceği renkler, desenler ve çizgi film figürleriyle bir araya gelebilirsiniz.

İşlevsel Okul Malzemeleri
Çocukların ihtiyaç duyacağı, kullanacağı materyaller arasında seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar vardır. Çocuğun hangi sınıfa gideceği, hangi kırtasiye malzemelerin temel ihtiyaç olarak geçtiği önemli detaylar içerisindedir. Tüm bunları dikkate aldığınız zaman çocuğunuzun ihtiyaçlarını belirleyerek uygun olan malzemeleri seçmiş olursunuz. Çizgi film karakterleriyle hazırlanan ürünleri seçerek çocuğunuzun ders çalışmayı sevmesini sağlayabilirsiniz. Hatta okulun ve ödevlerin çocuklarınız için çok daha ilgi çekici hale gelmesini sağlamış olursunuz. Yalnızca kız çocukları için değil erkek çocukları için de ilgi çekici olan renkli tasarımları daha iyi şekilde kullanabilirsiniz.

İlkokulda, ortaokulda ve lisede kullanılan okul malzemeleri, farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Temel malzemeler aynı olsa da öğretim seviyesine göre ihtiyaçlar da farklılık göstermektedir. Bu aşamada öğretmenlerin uyarılarını dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Çocukların ihtiyaç duyacakları malzemeleri seçerken eğitim hayatı yeni başlayacak olanlar için kapsamlı şekilde hazırlanan okul malzeme setlerini de seçebilirsiniz. Bu sayede materyalleri pratik bir şekilde temin edebilir, oldukça rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Öğrenim hayatı boyunca kullanılacak araç gereçlerde işlevsellik konusunda da dikkatli olmanız şarttır. Bu sayede daha doğru seçimler yapmış olabilirsiniz. İşlevsel okul malzemeleriyle çocuğunuz birçok alanda materyalleri kullanabilir, kullanırken güvenlik gibi noktalarda endişe etmek zorunda kalmazsınız.

İlgi Çekici Kırtasiye Okul Ürünleri
Cinsiyete, yaş grubuna ve eğitim seviyesine göre alınması gereken okul malzemeleri, farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Malzemelerin farklılıklarının yanı sıra tasarımlarda da değişiklikler söz konusudur. Anaokulu çocukları için üretilen okul öncesi kitap setleri, çocukların kitap okumayı sevmesini sağlamaktadır. Ayrıca okulda geçen zamanın, ödev saatlerinin daha keyifli bir hale gelmesine önemli bir rol üstlenmektedir. Çocuklarınız için en uygun olacak seti almak istiyorsanız o zaman onların en sevdiği karakterleri barındıran ürünleri seçmelisiniz. Son dönemlerde en çok sevilen seçenekler de Elsa kırtasiye ürünleri olarak geçiyor. Elsa kalemleri, silgileri ve çok daha fazlası buna örnek olarak gösterilmektedir.

Çocuklarınıza daha farklı kırtasiye ürünleri almak istiyorsanız, eğitimlerine destek olacak seçenekleri tercih edebilirsiniz. Mıknatıslı harfler ve alfabe setleri bunlardan birisidir. Kolayca inceleyebileceğiniz bu malzemeler, içerisinde en uygun renkleri, boyutları ve tasarımları barındırmaktadır. Yalnızca okulöncesi eğitimde değil, lise eğitimine kadar pek çok seviyede uygun olacak ürünleri bulmanız da mümkündür. Farklı derslerde kullanmak üzere hazırlanan kırtasiye malzemelerini seçmeniz de söz konusudur. Sizin için gerekli olacak tüm bu malzemelerin seçimi yaparken çocuklarınızın taleplerini göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Böylece pratik, kullanışlı ve güvenilir kırtasiye okul malzemelerini satın almış olursunuz. Okul sürecinde çok daha rahat edebilme şansı elde edersiniz.

Kırtasiye Okul Malzemeleri Fiyatları
Farklı modeller ve renklere sahip olan kırtasiye malzemeleri, çocukların dikkatini çekmektedir. Pek çok çocuk, kırtasiye malzemeleri alınırken büyük bir heyecana kapılmaktadır. Bu materyallerin satın alınması sırasında da bütçe dostu seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü kırtasiye okul malzemesi fiyatları birçok kritere göre birbirinden ayrılmaktadır. Detaylı olarak incelediğiniz zaman farklı fiyat seçeneklerinin olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz, eğitim hayatını destekleyecek malzemeleri bütçenizi aşma zorunluluğu olmadan satın almış olursunuz.

Kırtasiye okul malzemelerinin fiyatlandırmalarına bakıldığında belirli kriterlerin ön planda olduğunu da görebilirsiniz. Üretici, üretim standartları, kalite ve çok daha fazlası okul malzemelerinin birbirinden ayrılmasına neden olmaktadır. Eğlenceli bir ders çalışma serüveni için eğitim hayatınıza katkı sağlayacak adımlar atabilirsiniz. İhtiyaçları düşünerek işlevsel ürünleri seçebilirsiniz. Bu sayede güvenilir, uyumlu ve uygun fiyatları olan materyallere sahip olabilirsiniz. Kırtasiye okul ürünleri fiyatlandırmalarının yanında doğru ürünü seçmiş olmanızın faydalarından da yararlanabilirsiniz.