Thomas ve Arkadaşları Thomas ve Skiff Açılır Köprü Macerası (Motorlu Tren) HGX65

₺899,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 140700MATHGX65
Marka Thomas&Friends
Karakter Thomas
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 194735060627

Minik makinistler, Fisher-Price Thomas ve Arkadaşları Thomas ve Skiff Açılır Köprü Macerası setiyle Yelkenli Skiff'in karaya çıkmasına yardımcı olarak Thomas ve Arkadaşları ile tanışmasını sağlayabilir.

Bu motorlu lokomotif ve ray setinde pille çalışan Thomas lokomotifi, tekerlekli Skiff ve çocukların kolu basıp kalmasını sağlayarak kontrol edebileceği açılır köprü bulunur.

Çocuklar Skiff'i iterek rayların üzerinde hareket ettirebilir veya Thomas'a bağlayarak ikiliyi Sodor'a kadar tam yol gidebilir.

Trenlere ilgi duyan 3 yaş ve üzeri okul öncesi çağdaki çocuklar için mükemmel bir hediyedir.

106 cm'den uzun ray dahil 25 parçalık set. Thomas lokomotif, diğer Thomas ve Arkadaşları pistleriyle uyumludur (ahşap olanlar hariç).

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 300TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 24.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.