Kimo

₺199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu010101MGA47400
MarkaKimo
CinsiyetKız-Erkek
Yaş Aralığı6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod8683382474007
RozetYeni Ürün

Kimo; kutu içerisinden çıkan malzemelerle istediğin karakteri yaratabileceğin bir figür oyuncağıdır.

Çocuklarda hayal gücünü tetikler ve zihninde yeni ufuklar açar, ince motor becerilerini geliştirir.

Kimo hem çocuklar hem de yetişkinler için yaratıcılık sunan bir tasarım oyuncağıdır.

Minikler, Kimo’yu tasarlarken oyuncak ile bir bağ kurar ve oyuncak satın alınan halinden çıkıp çok kıymetli bir hal alır çünkü artık o düşünülmüş, tasarlanmış ve üzerinde emek gösterilmiş bir figür ya da bir “sanat eseri”dir.

Kimo, çocuğu tasarlayan ve üreten bir noktaya götürür.

Bu, çocuğun ilerideki yaşamında edilgen bir birey olmayıp tasarlayan, üreten ve topluma birşeyler katan bir birey olması için atması gereken adımlardaki en eğlenceli yollardan biridir.

Aynı zamanda Kimo bir aile oyuncağıdır. Çocuk kendi kimosunu tasarlarken geçirdiği süre zarfında ailesiyle birlikte eğlenceli ve nitelikli zaman geçirir.

Kimo çocuğa özgüven kazandırır. Çocuk, tasarlamış olduğu kimoyu bitirdiğinde sosyal medya aracılığıyla bütün dünya ile paylaşma imkanına sahip olur.

Kutu içeriği; 1 adet Kimo figür (15cm), 12 renk akrilik boya, 1 adet doğal kil, 1 adet fırça, 17 adet yüz ifadesi etiketi, 1 adet Kimo nasıl yapılır kitapçığı

Nasıl Oynanır?

Çiz

Kİmo’nun üzerine istediğin şeyi çizerek onu hayallerindeki bir karaktere dönüştürebilirsin!

Boya

Kimo’nu kurşun kalemle, kuru boyalarla, gazlı kalemlerle, akrilik boyalarla, guaj, sulu boya ya da tükenmez kalemle dilediğin gibi boyayabilirsin!

Giydir

Kimo’nu kumaş parçaları kullanarak giydirebilir, kutu içeriğinden çıkan doğal kil ile onun için şapka ya da farklı aksesuarlar tasarlayabilirsin.

Kes

Kimo’nun herhangi bir uzvunu keserek formunu değiştirebilirsin!

Ekle-Yapıştır

Kimo’nun üzerine istediğin şeyi yapıştırabilirsin! Tamamen senin yaratıcılığına kalmış.

Pozla

Kimo’nun kafası ve kolları ayrı parçalardır. Tasarımını tamamladıktan sonra kafasını sağa ve sola, kollarını yukarı ve aşağı indirebilir ve çeşitli pozlar verdirebilirsin.

Kutu Ölçüleri: 19.5 x 14.5 x 9 cm.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.