Imaginext DC Super Friends Batman'ın Mağarası GYV24

₺699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu010101MATGYV24
MarkaImaginext
CinsiyetErkek
Barkod0887961980028

Kötülerle mücadele etmeyi seven çocuklar, Imaginext DC Super Friends Bat-Tech Batcave ile Batman'e, Gotham City'nin Süper Kötüleri'ni yenmesinde yardımcı olabilir.

Çocuklar Güç düğmesini döndürdüğünde figürün ışıkları yanar ve havalı ses efektleri çıkarır.

Batman güç odasında güçlenebilir.

Ardından çocuklar,  devasa Bat-Signal'ı oyun setinin farklı yerlerine doğru döndürüp Batman'in diskleri fırlatarak veya Batwing ile uçarak maceraya atılmasını sağlayabilir

Oyun setinde ayrıca; aşağı doğru açılan gizli bir kapı ve kötüleri zaptetmek için bir hapishane bulunur.(Diğer figürler ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Imaginext Bat-Tech Batcave Batman'in Mağarası ile Batman'in gizli sığınağı, havalı ışıklar ve sesler eşliğinde sizi maceraya çağırıyor.

Havalı ışıklar ve güçlenme sesleri için figürü güç odasına yerleştirip Güç düğmesini döndürün.

Bat-Signal'ı hareket ettirmek için Güç düğmesini döndürüp platformları disk fırlatıcıya yaklaştırın veya Batwing'i yukarı ve aşağı doğru hareket ettirin.

Oyun setine; Batman figürü, Batwing, fırlatıcı, 2 disk ve 2 mücadele aksesuarı dahildir.

Ürün Ölçüleri: 40 x 40 x 13 cm

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.