Hot Wheels City Köpek Balığından Kaçış HDP06

₺1.999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHDP06
Marka Hot Wheels
Karakter Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735028979

Hot Wheels şehrindeki otoparkta sürüşe çıkın ama olacaklardan habersiz araçlara saldırıp onları yiyen tehlikeli köpek balığına dikkat edin.

Oyun setinde, pistte ortaya çıkarak arabayı yiyip yutan köpek balığını rastgele tetikleyen üç adet aktivatör bulunur.

Pistin sonuna kaçtığınızda köpek balığı kafese kilitlenir ve yakaladığı arabalar serbest kalır.

Bir adet Hot Wheels araç dahildir ancak daha fazla araba için de park yeri bulunur. (Diğer araçlar ayrı olarak satılır.)

Benzersiz bir şehir oluşturmak için seti diğer Hot Wheels setleri ve pist parçalarına bağlayın. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hot Wheels şehrinde otoparkın altında gizlenen devasa köpek balığı, tehlikeden habersiz araçlara saldırır ve onları yiyip yutar.

Onu tuzağa düşürüp arkadaşlarınızın serbest kalmasını sağlayın.

Elle çalışan asansörü otoparkın tepesine çıkarın ve aç köpek balığını kışkırtmak için rampadan aşağı bir araba gönderin.

Rastgele devreye giren üç aktivatörün tetiklediği köpek balığının ne zaman saldıracağını asla bilemezsiniz.

Hiç bitmeyen maceralar için tabandaki pist özelliklerini keşfedin ve seti diğer Hot Wheels pistleriyle bağlayın.

(Diğer setler ve pist parçaları ayrı olarak satılır.)

Kutuyu açar açmaz eğlencenin tadını çıkarmanız için bir Hot Wheels araç dahildir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Kutu ölçüsü: 56 x 11 x 36 cm

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.