Ty Beanie Boos Dumbo Fil Sesli Anahtarlık

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 150079TY41271
Barkod 0008421412716
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek|Kız|Kız-Erkek
Marka TY

Disney'in uçan fili sevimli Dumboyu evinizde, okulda, gezide kısacası her yerde yanınızda taşıyabilmeniz için anahtarlığınıza takabilirsiniz.

Karnına bastırdığınızda fil sesi çıkaran tatlı Dumbo aynı zamanda yumuşak dokusu ve iç dolgusu ile elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir dostunuz.

Yaklaşık 12 cm boyu ile taşımaya uygun ve hafiftir, ancak çocuklara tehlike oluşturmayacak kadar büyüktür, Dumbo herkes içindir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.