Filtrele:

53 ürün

Filtrele

53 ürün

Arkadaş/Aile Kutu Oyunları

53 ürün

  1. Redka Mesafe Oyunu
  2. Kule Denge Oyunu
  3. Monopoly Türkiye
  4. Jenga Classic
  5. Monopoly Deal
  6. Aman Düşmesin
  7. Son Söz Bende
  8. Risk Strateji Oyunu
  9. Uno Flip Kartlar
  10. Kuş Yuvası
Gösterilecek başka ürün kalmadı

Arkadaş/Aile Kutu Oyunları Çeşitleri

Ailecek veya arkadaş ortamında oynayacağınız oyunlar ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bir yandan sosyal gelişiminize katkı sağlarken bir yandan da hafızanızı güçlendirebilirsiniz. Geniş ürün seçeneğine sahip bu oyunlar sayesinde her zevke ve yaşa uygun ürünü bulmak oldukça kolaydır. Sizi çocukluğunuza götürecek klasik tarzdaki oyunlar ile nostalji yapabilirsiniz. Aynı zamanda modern tarzdaki oyunlar ile döneme ayak uydurabilirsiniz. Popülaritesi bir hayli yüksek olan aile kutu oyunları, geniş kitleler arasında rahatlıkla oynanabilir. Ailecek oynanabilecek Monopoly, 110 karttan oluşur. Oldukça keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak bu oyunda temel amaç 3 farklı renk grubuna ait arsaları toplamaktır. Bu oyun sayesinde servetine servet katabilir, hayalinizdeki zenginliğe ulaşabilirsiniz. Monopoly iki kişi arasında oynanabilse de genellikle kişi sayısı arttıkça daha zevkli hale gelmektedir. Alternatif olarak Monopoly Deal gibi kart oyunlarına da yönelebilirsiniz.

2 Kişilik Oynanan Arkadaş/Aile Kutu Oyunları Nelerdir?

Yediden yetmişe herkesin severek oynayacağı kutu oyunları birbirinden farklı modelleri ile öne çıkar. Boş vakitleri değerlendirmenizi sağlayan bu oyunlar, birden fazla kişi ile oynanabilir. Özellikle de iki kişilik oynanabilecek kutu oyunları arıyorsanız tavla, okey, satranç gibi seçeneklere göz atabilirsiniz. Bunlar arasında bir klasik haline gelen tavla ve satranç hafızanıza da olumlu etkiler yapar. Hızlı düşünmeyi sağlayarak beynin sağ ve sol bölümlerini geliştirmeye yardımcı olur. Arkadaşınızla veya ailenizden bir birey ile rahatlıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. Oldukça portatif yapıya sahip olan bu oyunları seyahatlerinizde yanınıza da götürebilirsiniz. Böylece yaz tatillerinde plaj kenarında da rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu oyunlara alternatif olarak pek çok seçenek bulunur. Özellikle de kelime oyunlarını bu amaçla tercih edebilirsiniz. Hafıza oyunları arasında yer alan bu ürün, İngilizce seçeneklere de sahiptir. Böylece dil becerilerini geliştirmeye katkı sağlar. Geniş ürün seçeneğine sahip Armağan Oyuncak ile aradığınız oyun türünü rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Strateji Gerektiren Arkadaş/Aile Kutu Oyunları 

Arkadaş ortamında keyifli anlar geçirmek istiyorsanız, eğlenceli kutu oyunları yönünde tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu oyunlar sayesinde bir yandan eğlenirken bir yandan da kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Bilmece ve kelime oyunları sayesinde hafızanızı da güçlendirebilirsiniz. Daha gizemli ve hedefe yönelik oyunlar da piyasada bulunur. Bunlar arasında strateji kutu oyunları gösterilebilir. Belirli bir amacı gerçekleştirmeye yönelik hazırlanan bu oyunlar arasında en popüleri dedektif türünde olanlardır. İzleri takip ederken ipuçlarını bulabilir, ipuçları doğrultusunda da olayı çözebilirsiniz. Hız ve dikkat gibi özelliklerin de gelişmesine yardımcı olan strateji oyunları, her yaş grubuna hitap eder. Kutu üzerinde yazan yaş grubuna göre çocuklarınıza bu ürünü satın alabilirsiniz. Ailecek de oynayabileceğiniz bu oyunlar ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz.