MEGA Construx Pokemon Jumbo Bulbasaur HNT96

₺1.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHNT96
Marka Mega Bloks
Karakter Pokemon
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735149674

Kanto bölgesi Pokémon Bulbasaur, bu 789 parçalık yapı setiyle savaşa hazır!

Açılan bir ağız ve poz verilebilir bacaklar dahil olmak üzere otantik ayrıntılara sahip olan teşhir olanaklarından sıyrılmayacaksınız. Bu bina seti, sınırsız yapım eğlencesi için diğer Jumbo Pokémon ile iyi eşleşir.

Otantik ayrıntılara sahip 7 inçlik Bulbasaur yapı seti 789 parçalı yapı seti tamamen mafsallıdır ve çeşitli görüntüleme seçenekleri için poz verebilir. Diğer Jumbo Pokémon ile eşleşir; hepsini daha fazla Jumbo Pokémon eğlencesi için inşa et.

8 yaş ve üzeri için ideal olan bu yapım oyuncakları, yaratıcılığı ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.