Harika Kanatlar Deluxe Dönüşen Jett

%20
₺1.949,99 ₺1.559,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101AUL60921
Marka Harika Kanatlar
Karakter Jett
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 6911400420074

Jett oyuncak uçaktan robota dönüşebiliyor ve artık Ateş Gücünü Super Ball'dan alıyor!

Jett'in doğal yeteneği hızdır, bu nedenle süper şarjlı mod da sadece hızlı değil, aynı zamanda ışık hızındadır!

Eklemler hareketli olduğundan çocuklarınız Fire Jett'i istedikleri gibi pozlayabilir. 

Süper kanatlı Fire Jett oyuncağının tekerlekleri uçak aracı gibi kayabilir. 

Fire Jett, yalnızca 8 kolay adımda oyuncak uçaktan robota dönüşebilir ve bu süper kanatlı oyuncak için pil gerekmez, böylece çocukların her zaman ve her yerde eğlenebileceği güç kesintisi endişesi yoktur.

Bu lüks 6 Fire Jett, popüler okul öncesi programı Super Wings'in ışıklarını ve seslerini içerir. Çocuğunuz rol yaparken Jett'in turbo güçlendiricilerinin yandığını gördüğünde hayalleri uçacak!

Her biri ayrı satılan Fire Jett, Water Dizzy, Earth Donnie ve Animal Paul dahil diğer tüm Deluxe Transforming'leri toplayın.

Yaklaşık 15 Cm. boyutundadır.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.