Harika Kanatlar Deluxe Dönüşen Dizzy

₺1.949,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101AUL60924
Marka Harika Kanatlar
Karakter Dizzy
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 6911400420098

Dizzy, Kurtarma Halatları ve teçhizatıyla her zaman Kurtarmaya Hazırdır, artık Super Ball'dan Su Gücünü alıyor ve daha da güçleniyor!

Eklemler hareket edebilir, böylece çocuklarınız Dizzy’i istedikleri gibi pozlayabilir. 

Süper kanat Water Dizzy oyuncağının tekerlekleri uçak aracı gibi kayabiliyor. 

Water Dizzy, yalnızca 8 kolay adımda oyuncak uçaktan robota dönüşebilir ve bu süper kanatlı oyuncak için pil gerekmez, böylece çocukların her zaman ve her yerde eğlenebileceği güç sıkıntısı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bu lüks Water Dizzy, popüler okul öncesi programı Super Wings'in ışıklarını ve seslerini içerir. Çocuğunuz rol yaparken Dizzy'nin türbininin yandığını gördüğünde hayalleri uçuşacak!

Her biri ayrı satılan Fire Jett, Water Dizzy, Earth Donnie ve Animal Paul dahil diğer tüm Deluxe Transforming'leri toplayın.

Yaklaşık 15 Cm. boyutundadır.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.