Yeni Cici Köpeğim Gogo

311,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 31,20 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010702INTA7274

TÜKENDİ


  Çocuklar, artık kendi köpeklerini yürüyüşe çıkarabilecek. Tıpkı gerçek bir köpek gibi görünen ve hareket eden Cici Köpeğim GoGo yürüyor, havlıyor ve kuyruğunu sallıyor. Vücudunun farklı yerlerindeki sensörler sayesinde onu okşadığınızda neşeli sesler çıkarıyor ve hareketleriyle karşılık veriyor. Tasma kayışının takılacağı ve sahibiyle yürüyüşe çıkacağı anı dört gözle bekliyor. Tasmasındaki kumanda sayesinde yürüyüşüne yön verilebiliyor.

  Üstelik ücretsiz FurReal Friends GoGo uygulaması ve Cici Köpeğim GoGo arasında kablosuz bağlantı sağlanarak çok eğlence anlar yaşayabilirsiniz. Uygulamada GoGo yıkanıp beslenerek bakımı yapılabiliyor; onunla oyunlar oynanabiliyor.Ayrıca oyuncu pandam pompom ile bir araya geldiklerinde birbirleriyle selamlaşıyorlar.
  • Barcode: 5010994801519
  • Marka: Fur Real
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet
  Pil Bilgisi: Bu oyuncak için 4 adet C Boy Pil gerekmektedir.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.