Winx Magical Princess

41,93 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,19 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101ADO19114

TÜKENDİ

  Kızlar bu büyüleyici Winx Magical Princess bebeklerine bayılacaklar!

  Birbirinden güzel sihirli Winx perileri uzun, parlak ve kabarık elbiseleriyle göz kamaştırıcı!

  Sevimli perilerin elleri ve ayakları bükülebilir özelliğe sahiptir.

  Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını geliştiren Winx perilerinin Stella ve Flora olmak üzere 2 farklı modeli vardır.

  Kutu içerisinde; 1 adet bebek, 1 adet prenses tacı, 1 adet el çantası ve 1 çift çıkarılabilen peri kanatları bulunmaktadır.

  • Barcode: 4897056840294
  • Marka: Winx
  • Karakter: Winx
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.