Whatzizz Akıl Oyunu

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL22310

TÜKENDİ

  Ayna harika bir şeydir, aynanın yansıtıcı yüzeyi karşısında ne olursa aynısını gösterir.

  Yansıtılanın sadece bir kısmını görmek biraz daha zordur, aynada yansıtılanın ne olduğunu anlamak için ihtiyacınız olan şey biraz konsantrasyon biraz da hayal gücüdür.

  Her oyuncu ayna düzeneği üzerinde kartları aşağı bakacak şekilde koyar.

  Daha sonra her oyuncu kendine bakan taraftan aynadaki resmi tahmin etmeye çalışır. Kim doğru şekilde tanımlar ve daha çok kart toplarsa oyunun galibi olur.

  Çocukların görsel dikkat gelişimini,parça – bütün, şekil – zemin ilişkisi becerilerini geliştirir.

  Parçadan bütünü görebilme, odaklanma, Konsantrasyon ve hayal gücünü geliştirir.

  Kutu içeriği: 1 adet ayna öğesi (135 x 135 x 105 mm), 60 adet motifli kart, 5 adet boş kart, 1 adet kalem, 1 adet renkli Beleduc Kutusu (225 x 225 x 50 mm).

  • Barcode: 4014888223105
  • Marka: Pal Oyuncak
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.