Trolls World Tour Minik Dansçılar Set E8283

184,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 18,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTE8283
VEYA

  Çocuklar, “Trolls World Tour / Troller Dünya Turu” filminden ilham alan Minik Dansçıların koleksiyonunu yapmaya bayılacak.

  Minik Dansçılar Büyük Set’te 6 Minik Dansçı figürü, 1 kolye, 2 bilezik, filmden ilham alan 5 bilezik ucu, 4 yüzük ve 4 toka yer alıyor.

  Böylece çocuklar görünümlerini istedikleri gibi farklılaştırabiliyor.

  Diğer Minik Dansçılar tekli figür ve setlerini de bu paketteki aksesuarlarla kullanabiliyorlar. (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır).

  Haydi bileziklerinizi takın ve dansa başlayın!

  İçindekiler: 6 figür, kolye, 2 bilezik, 4 yüzük, 4 toka ve 5 bilezik ucu.

  Kutu Ölçüleri: 3 x 23 x 23 cm.

  • Barcode: 5010993661664
  • Marka: Trolls
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.