Transformers Robots in Disguise Power Surge Figür ve Weaponizer

159,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB7067

TÜKENDİ

  Power Surge Figür tıpkı çizgi dizideki gibi Weaponizer ile birleşip gücüne güç katıyor!

  Tek bir hareketle özel bir silaha dönüşen Weaponizer, Power Surge Figür’ün göğsüne takıldığında sesli ifadeleri ve efektleri aktive ediyor.

  Üç adımda dönüşebilen, 23 cm boyundaki Power Surge Figür, Bumblebee ve Sideswipe asortili.

  1 adet kalem pil ile çalışır, piller kutuya dahildir.

  Tek paket ölçüsü: 8 x 23 x 30 cm
  • Barcode: 5010994951290
  • Marka: Transformers
  • Karakter: Transformers
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.