Transformers Robots in Disguise Combiner Figür Seti

111,99 TL
89,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Ürün Kodu: 010101INTC0624

TÜKENDİ

  Transformers Robots in Disguise çizgi dizisindeki gibi Combiner Force’un gücünü serbest bırakın!

  RID Team Combiner Figür Seti ile Transformers figürlerin güçleri birleşiyor ve çok daha güçlü, durdurulamaz bir süper robot oluşturulabiliyor.

  Seride 2 asorti yer alıyor. Motormaster, Decepticon Dragstrip, Wildbreak, Slashmark ve Heatseeker figürleri bir araya gelerek Decepticon’ların yok edici silahı Menasor’u oluşturuyor.

  Bumblebee, Strongarm, Sideswipe ve Grimlock figürleri de bir araya gelerek Ultra Bee’yi meydana getiriyor.

  Her bir Team Combiner Figür ayrıca araç ve robota/dinozora dönüştürülebiliyor. Team Combiner ve Crash Combiner Figürler birbirleriyle birleştirilip farklı robotlar da oluşturulabiliyor.

  Figürlerin üzerindeki sembol Transformers RID uygulamasıyla taratılabiliyor ve karakter oyunda kullanılabiliyor.

  Tek paket ölçüsü: 6 x 23 x 31 cm 
  • Barcode: 5010993376650
  • Marka: Transformers
  • Karakter: Transformers
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.