Transformers Rescue Bots Academy Figür Heatwave the Fire Bot E5692

149,99 TL
144,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Ürün Kodu: W010101INTE5366HF

TÜKENDİ

  Robotlar ve insanlar, Rescue Bots tarzıyla birlikte çalışarak görevlerin üstesinden geliyor!

  3 yaş ve üzeri çocuklar, Heatwave’in 11 cm boyundaki Transformers Rescue Bots Academy Figürü ile kurtarma görevlerine koştuklarını hayal edebilir!

  Minik ellere uygun boyutta olan ve kolayca dönüştürülebilecek şekilde tasarlanan bu eğlenceli oyuncak robot, tek adımda kolayca robot modundan araç moduna ve sonra tekrar eski hâline dönüşüyor.

  Erkek ve kız çocukları, tehlikeli bir kurtarma görevi için yakınlarındaki acil duruma müdahale ettiklerini hayal edebilir!

  Koleksiyonunuza katıp kurtarma ekibi kurabileceğiniz diğer Transformers Rescue Bots figürlerine de göz atın. (Diğer figürlerin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

  Ürün Ölçüleri: 11 cm.

  • Barcode: 2000138581912
  • Marka: Transformers
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.