Transformers Filmleri Serisi Dev Figür Grimlock

379,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 38,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTE0703

TÜKENDİ

  Transformers filmlerinin en sevilen karakterleri, Transformers Filmleri Serisi’ndeki figürlerle canlanıyor.

  Filmlerin hafızalara kazınan sahnelerinden ilham alınarak tasarlanan, ince detaylara sahip figürler, Transformers hayranlarının koleksiyonlarına özel bir değer katacak.

  Transformers film evreninin en büyük ve en efsanevi savaşçılarından Blackout ve Grimlock’un çok ince detaylara sahip Dev Figürleri klasik dönüşüme sahip ve pek çok noktadan hareketli.

  Paketin fonu, karakterin sergilenebilmesi için üç boyutlu bir stand haline getirilebiliyor.

  Araca ve robota dönüşebilen Dev Figür 21,5 cm boyunda.

  Figürün boyu, karakterin Transformers film evrenindeki boyutuna göre ölçeklendirilmiş.

  • Barcode: 5010993466023
  • Marka: Transformers
  • Karakter: Transformers
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.