Transformers Cyberverse Spark Armor Battle Starscream Figür (E4298)

179,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 18,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W010101INTE4219SS

TÜKENDİ

  Transformers Cyberverse animasyon dizisinde kahraman Autobot'lar ve kötü Decepticon'lar Allspark'ı bulmak için birbirleriyle yarışıyor!

  Allspark sayesinde her iki taraf da Dünya'daki araçları, Spark Armor'a dönüştürmek gibi inanılmaz yeni güçlere sahip olabilir ve böylece yeni taktikler kullanarak yeni

  ortamlarda her an mücadele etmeye hazır olabilir.

  Uçabilen bir alternatif modu olmayan robotlar uçmak için Spark Armor'ı kullanabilir.

  Uçabilen alternatif modlarıyla gökyüzünde süzülenlerse Spark Armor'la yerde de çevrelerine tehlike saçabilir.

  Allspark'ın gücünün Dünya'yı nasıl koruyacağını görün.

  Starscream, bir buldozeri Demolition Destroyer olarak bilinen güçlü bir Spark Armor'a dönüştürmek için Allspark'ın gücünü kullanıyor!

  Çocuklar diğer Spark Armor figürlerini toplayarak (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) Cyberverse çizgi filmindeki heyecan verici daha fazla karakteri keşfedebilir!

  Tüm Spark Armor Battle’lar, diğer Battle figürlerle uyumludur.

  Ürün Ölçüleri: 10 cm.

  • Barcode: 2000138581745
  • Marka: Transformers
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.