Transformers Botbots 5li Paket Playroom Posse E41415

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W010101INTE3486D
VEYA

  Çok yakın bir zamanda, Energon olarak bilinen Transformers enerjisiyle dolu sis gökten inip sıradan bir alışveriş merkezinin her yerini kapladı.

  Alışveriş merkezinin içindeki şeyler Energon ile temas ettiği anda, küçük Transformers robotları olarak canlandı.

  Bu robotlar; tel zımba, patates kızartması ya da el feneri gibi gündelik eşyaların ya da yiyecek içeceklerin kılığına girerek gizlenebiliyor ve kimse neyin robot

  neyin robot olmadığını anlayamıyor!

  Küçük, yaramaz ve süper komik bu robotlar, yani Botbot'lar karşınızda!

  Botbots, birkaç adımda bir moddan diğer moda dönüşebiliyor.

  Her Botbot; Şeker Şokları, Tuvalet Birliği, Teknik Ekip gibi bulunduğu mağazanın temasına göre bir ekibin içinde yer alıyor. 

  Her biri farklı bir temaya sahip Transformers Botbots 5’li Paket’lerin içinde karakteri kocaman, kendi küçük 5 Botbots var. (Her biri ayrı satılır.)

  Yaklaşık 2,5 cm boyundaki bu Botbot’lar, 3-5 kolay adımda gündelik eşyalar ya da yiyecek içeceklerden maceracı minik robotlara dönüştürülebiliyor.

  Paketteki bir Botbots sürpriz!

  Tek paket ölçüsü: 3 x 15 x 21 cm 

  Ürünler asortilidir, stoklarda olan asortiden gönderilir.

  • Barcode: 2000138507035
  • Marka: Transformers
  • Karakter: Transformers
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.