Tech Deck Bonus SK8 Paketi

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600SAM99495

TÜKENDİ

  Kendi kaykayını yaratmak için ihtiyacın olan her şey bu pakette!

  Birbirinden özel tasarımlı kaykaylara istediğin renk tekerleği tak, senin tasarımın olan kaykayını istediğin gibi yarat!

  Artık en iyi manevralarını kendi tasarladığın kaykaylarla yapabilecek, bakımını ve tasarımını rahatlıkla değiştirebileceksin.

  Bu pakette 3 hazır kaykay, 3 kaykay, 3 tekerlek aparatı, 24 tekerlek ve bonus çıkartmalar yer alıyor.

  Tek paket ölçüsü: 20 x 4 x 23 cm
  • Barcode: 0778988238158
  • Marka: Tech Deck
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.