Tangle Metallic Serisi

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011300MYC02182

TÜKENDİ

  Tangle, çocuklar ve okullar için terapötik beyin araçlarında öncü olan orijinal kıpır kıpır oyuncaktır.

  Tangle'ın sağladığı duyusal ve motor stimülasyonun dikkatin arttırılmasına ve korunmasına, hatta matematik ve okuduğunu anlama becerisinin geliştirilmesine yardımcı olduğu bulunmuştur.

  Tangle, inanılmaz derecede geniş özel ihtiyaç popülasyonları için dünya çapında en çok tavsiye edilen eğitici ve tedavi edici oyuncaklardan biridir.

  Tangle, şekli, rengi, dokusu ve görsel etkisi ile beyni harekete geçirir.

  • Barcode: 0845218021825
  • Marka: Zuru
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.