T-Tangram

9,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 0,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL72137

TÜKENDİ

  Muhafaza parçası ile beraber toplam 5 parçadan oluşur. 

  4 adet geometrik şekli kullanarak birbirinden farklı bütünler oluşturmaktır.

  Bu 4 parçanın birleşmesi ile meydana gelen soyut ya da somut anlam ifade eden yüzlerce hatta binlerce birbirinden farklı şekil elde edilebilir. 

   

  • Barcode: 8680395721371
  • Marka: Pal Oyuncak
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.