T&F Motorlu Büyük Tekli Trenler Favori Karakterler

54,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140700MATBMK88

TÜKENDİ

  İşte nefes kesen Trackmaster motorlu trenleri!

  Yenilenen Trackmaster trenleri artık daha hızlı ve güçlü, üstelik bu trenler kendi kendilerine gidebiliyor.

  Motorlu Büyük Tekli Trenler’in favori karakterleri Hiro, Victor, Charlie, Freddie ve Samson olmak üzere 5 karakterden oluşuyor.

  Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı satılır.

  Trenler iki adet AAA pil ile çalışır.

  Tek paket ölçüsü: 25,5 x 15,5 x 5 cm 

  • Barcode: 0746775384203
  • Marka: Thomas&Friends
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.