Stikbot Stüdio

49,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010107SAM10615

TÜKENDİ

  Stikbotlar senin yıldızın olmayı bekliyor! 

  Bu komik figürlerin ister fotoğraflarını çek, istersen ücretsiz uygulamasını indir ve onları filminde oynat! 

  Sonra da çektiğin film ya da fotoğrafları #STIKBOT etiketiyle sosyal medyada paylaş! 

  Stikbotlarla kendi filmini çekebilmen için ihtiyacın olan her şey bu sette: iki çılgın Stikbot figürü ve telefonunu sabitleyebilmen için bir tripod.

  Tek paket ölçüsü: 23 x 3,8 x 18,8 cm

  • Barcode: 0008983106153
  • Marka: Stikbot
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.