Star Wars Rogue One Stormtrooper İnteraktif Figür

109,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB7098

TÜKENDİ

  Ürün ön siparişe açıktır, 1 Kasım'dan itibaren kargoya teslimatı sağlanacaktır.

  Hasbro’nun Star Wars ürünleri ile Jedi Şövalyeleri, Sith Lordları, Stormtrooper’lar, X-Wing’ler, Star Destroyer’lar, AT-AT Walker’lar, droid’ler, Wookie’ler, Asiler’in kahramanları ve Güç hayat buluyor!

  65'ten fazla konuşma ve ses efektine sahip Imperial Stormtrooper İnteraktif Dev Figür, hareket sensörü ile özel hareketlere karşılık veriyor.

  Figüre, kutuya dahil ekipman takıldığında çarpışma ses efektleri; yumruk yumruğa dövüşte ise vurma ses efektleri duyuluyor.

  Kutuya figür ve aksesuar dahil.

  İnteraktif Figür, Hasbro Star Wars Studio FX uygulamasıyla da uyumlu.

  2 adet kalem pil ile çalışır, piller kutuya dahildir.

  Tek paket ölçüsü: 6 x 20 x 33 cm   
  • Barcode: 5010994957858
  • Marka: Star Wars
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet
  Pil Bilgisi: Bu oyuncak için 2 adet AA Kalem Pil gerekmektedir.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.