Smoby Ekmek ve Pasta Fırını Oyun Seti

599,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 60,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010102SIM50220
VEYA

  Smoby Ekmek ve Pasta Fırını Oyun Seti ile kendi fırınını açabilirsin,

  Ekmek ve pastaların satışını yaparken elektronik kasa ile ve hesap makinesi ile kolaylıkla alışveriş yapabilir, ve oyuncak paralarını tutabilirsin.

  Ekmeklerin, kapkeklerin, eklerin ve poğaçaların hesabını tutmak zor olabilir bu yüzden oyun setinde birde kredi kartı var!

  Kasanın yanındaki direkten saati takip edebilir, dükkanın açıp olup olmadığını gösteren levhayı değiştirebilirsin.

  Ekmek ve Pasta fırını oyun setiyle eğlenirken öğrenebilir, hayal gücünü geliştirebilirsin!

  Ürün Ölçüleri: 48,9 x 38,5 x 89,6 cm

  Paket Ölçüleri: 49,7 x 17,3 x 65,5 cm

  • Barcode: 3032163502203
  • Marka: Smoby
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Hayır

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.