IQ-Focus Akıl Oyunu

49,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL51990

TÜKENDİ

  Smart Games markasının çok sevilen IQ bulmaca serisinden yeni bir oyun daha

  Bu oyunda odaklanmamız gereken yer oyun alanının ortasındaki 3*3 lük merkez kısmı
  bize ipucu burası için veriliyor.

  Çocuklar  ve yetişkinler için oldukça keyifli ve zihin çalıştıran bir akıl oyunudur.

  Çocukların planlama yapma, analitik düşünme, ardışık düşünme, mantık yürütme ve problem çözme becerilerinin gelişmesine katkı sağlar.

  Kutu Ölçüsü: 9,8 x 2,9 x 14,4 cm

  • Barcode: 5414301519904
  • Marka: Gaming
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.