Shopkins Cicibiciler Şefler Kulübü Cicikızlar

74,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP56188

TÜKENDİ

  Cicibicilerin en yakın arkadaşları Cicikızlar, Şefler Kulübü’nün üyesi oluyor!

  En leziz yemekleri, pastaları yapmak için kolları sıvayan sevimli Cicikızlar 4 asorti olarak geliyorlar.

  Önceki serilerden tanıdığımız Jessicake, Bubbleisha, Peppamint ve Donatina ile eğlence başlıyor!

  Her biri kendi paketlerinde 2’şer özel Cicibici, 1’er Cici Şef Kepi ve çıkarılabilir Cicibici Önlükleri ile birlikte yeni arkadaşlarını bekliyor.

  TÜrün ölçüsü: 27 x 17 x 6,5 cm 
   
  • Barcode: 8056379014355
  • Marka: Shopkins
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.