Sevimli Çıngırak Top

29,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101PAL55036
VEYA

  Bebeğinizin ilk oyuncaklarından biri olacak sevimli çıngıraklı top ile oynamayı bebeğiniz çok sevecek!

  Minik eller için özel olarak tasarlanmış ve çıngırağın boşlukları sayesinde kolayca kavranabilen çıngırağın salandıkça içindeki renkli boncuklar hareket edip ses çıkarmaktadır.

  0-3 yaş arası eğitici bir bebek oyuncağı olan sevimli top çıngırak; bebeğinizin ince motor gelişimini, işitsel algısını, el-göz koordinasyonunu ve hayal gücünün gelişimesine destek olmaktadır.

  İnce Motor Gelişimi: Aynı zamanda 'küçük kas motor gelişimi' olarak da adlandırılabilmektedir.

  Eli ve ayağı kullanma becerileri ile nesne becerilerini kapsar.

  Tutma, kavrama, yazma, yırtma, çizme, yapıştırma, kesme gibi beceriler örnek olarak gösterilebilir.

  • Barcode: 8681655550366
  • Marka: Pal Baby
  • Yaş Aralığı: 0 - 12 ay
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.