Sesli ve Işıklı Yazar Kasa Oyun Seti

287,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 28,80 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150164CXYSD1252
VEYA

  Çocuklar Sesli ve Işıklı Market Kasası Oyun Seti ile oynarken hem eğlenecek hem öğrenecek!

  Market Kasarı Oyun Seti; sayılar, dört işlem, sosyal hayatta kullandığımız bir takım sözcük ve kavramları öğrenmede yarımcı olur.

  Set içerisinde bir yazar kasa, kasaya bağlı bir barkod okuyucu, kasaya bağlı bir tartı ve pos cihazı çeşitli içecekler ve sebzeler, bunları sergilemek için iki katlı stand, yağıt ve bozuk paralar, kredi kartı yer almaktadır.

  Kasanın genişliği 21 cm dir. Tuşları fonksiyoneldir ve hesap makinesi gibi kullanılabilir.

  Tüm tuşlar seslidir. Kasa çekmecesi açılıp kapanabilir. 

  Kasa 3 adet AA pil ile çalışır, piller dahil değildir.

  Kutu ölçüleri 44,5x19,5x17 cm dir.

  Kutu ağırlığı 830g.

  • Barcode: 6921053798802
  • Marka: Mega
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.