Scrabble Original İngilizce Y9592

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140500MATY9592

TÜKENDİ

  Kelimelerin birbiri ile yarıştığı, dünyanın en ünlü kelime oyunu Scrabble!

  Scrabble Orjinal İngilizce kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz.

  Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın.

  Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puanı elde etmeye çalışır.

  Puanlar harflerin puan değerlerine ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelere göre belirleniyor ve oyunun amacı, en yüksek puana ulaşmak.

  Kelimeler dikey ve yatay olarak yazılabiliyor ancak kelime yazarken oyun tahtası üzerinde yer alan bir harf taşını kullanmak zorundasın.

  Kutu İçerisinde: oyun alanı, oyuncular için 4 adet taş haznesi, 100 adet harf taşı, taş torbası ve kurallar kılavuzu bulunmaktadır.

  Scrabble Original İngilizce kelime oyunu, İngilizce kelime bilginizi geliştirirken, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi de sağlamaktadır.

  Oyuncu Sayısı: 2-4 

  Kutu ölçüsü: 37 x 4,5 x 26,5 cm.

  • Barcode: 0746775260682
  • Marka: Scrabble
  • Yaş Aralığı: 10+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.