Cyborg Figür

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101SCH22519

TÜKENDİ

  Cyborg yarı insan, yarı makinedir.

  Yüksek teknoloji ürünü vücudunun çok büyük bir özel silah cephanesi var, Adalet Birliği'nin bir üyesidir.

  Asıl adı, gerçekten trajik bir kazada ölen, ancak cybertechnology tarafından bir süper kahramana dönüştürülen bir adam olan Victor Stone.

  Oldukça teknik makine gövdesi, yüksek teknoloji silahlarından oluşan büyük bir cephaneye sahiptir.

  Ürün Ölçüleri: 8 x 3 x 10 cm

  • Barcode: 4005086225190
  • Marka: Schleich
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.