Ringo Flamingo

99,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 9,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060400ADO22264

TÜKENDİ

  Heyecan verici “halkaları fırlatma” oyunu! Flamingoları oyun alanı üzerindeki pembe boşluklara, timsahları da yeşil boşluklara yerleştirin.

  Teknelerinizi can simitlerini ile doldurun ve fırlatmanın eğlencesini keşfedin!

  En fazla can simidini flamingoların üzerine geçiren oyunu kazanıyor.

  Kim en çok halkayı flamingoların üzerine geçirecek?

  Kutu içeriği:1 oyun alanı, 7 adet flamingo ve 2 adet timsah, 4 adet tekne,48 adet can simidi (4 farklı renk), 12 adet oyun pulu.

  • Barcode: 4005556222643
  • Marka: Ravensburger
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.