Revell Model Set VW T1 Kastenwagen 67076

214,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 21,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101ADO67076

TÜKENDİ

  Volkswagen Tip 1, resmi olarak Transporter veya halk arasında van minibüs , panelvan, mini van olarak bilinen Volkswagen'in bir modelidir.

  Almanya otomotiv endüstrisince Volkswagen'in ikinci araba modeli olarak 1950 tarihlerinde piyasaya sürülmüştür.

  İlk modeli Tip 1 (Beetle) adıyla çıkmıştır. Modern taşıma ve yolsu vanlarının öncüsü olan 'Volkswagen Tip 2' Amerika ve avrupa'da üretilen benzeri taşıtlar arasındaki rekabeti arttırmış ve Renault Estafette ve Ford Transit gibi araçların piyasaya çıkmasına da sebep olmuştur.

  Çok parçalı kaporta, Pano ve koltuklar ile detaylı iç, Hareketli kapılar ve bagaj kapağı, Hareketli ön aks, İsteğe bağlı tam ya da yarım yükseklikte bölme duvar, Detaylı motor, Tekerlekleri Döner, Krom göbek kapakları, kapı kolları, ön cam silecekleri ve ön amblemi, İki varyant (D, NL, F, GB, A ) için çeşitli işaretlerle otantik çıkartmalar.

  Boya, yapıştırıcı ve fırça dahildir.

  Zorluk derecesi: 5

  Ölçek: 1:24

  Uzunluk: 180 mm

  Parça sayısı: 124
   
  • Barcode: 4009803670768
  • Marka: Revell
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.