Revell Model Set Scharnhorst 65136

84,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101ADO65136

TÜKENDİ

  25 Haziran 1934 tarihinde yapımı için mukavele imzalanmış ve  Alman Donanmasının ünlü tersanesi olan Wilhelmshaven'de yapımına başlanmıştı.

  Fakat 5 Temmuz 1934'de yapımı durdurulmuştu. Yapımın durdurulma sebebi ise geminin orijinal planlarının değişmesiydi.

  Geminin kaptanı Otto Ciliax Kasım 1939 tarihine kadar savaş eğitimlerini yaptı ve daha sonra aynı özellikleri taşıyan ikiz kız kardeşi olarakta bilinen Gneisenau Kruvazörü ile İngilizlerin kuzey devriyelerine saldırmak maksadı ile yola çıktılar.  

  İlk zaferlerini birlikte 23 Kasım 1939'da İngiliz Kraliyet Donanmasına ait olan yardımcı kruvazör Rawalpindi'yi batırarak kazandılar.

  Tarih 8 Haziran 1940 yılını gösterdiğinde Scharnhorst ikiz kız kardeşi Gneeisenau, Admiral Hipper ve yanlarında bulunan destroyerler Karl Galster, Hans Lody, Erich Steinbrink ve Hermann Schoemann İngiliz Kraliyet donanmasına ait Uçak gemisi Glorious ve ona eşlik eden Ardent veAcasta destroyerleri ile çatışmaya girdi.

  Çatışma sonunda Scharnhorst İngiliz Acasta destroyerinden fırlatılan bir torpido ile vurulsa da Alman savaş konvoyu üç İngiliz Kraliyet gemisini batırır; Scharnhorst'da orta dereceli hasar almıştır.

  Boya, yapıştırıcı ve fırça dahildir.

  Zorluk derecesi: 4

  Ölçek: 1:1200

  Uzunluk: 188 mm

  Parça sayısı: 48
   
  • Barcode: 4009803651361
  • Marka: Revell
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.