Redka Abbalone

64,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101TAT05137

TÜKENDİ

  Rakip oyuncu çizgisel yönde 3 yada daha fazla taşı art arda dizdiyse bu taşları onun yönünde itemezsiniz.

  Aynı anda üç taşı hareket ettirebilirsiniz, Abbalone altıgen bir plastik ve küre şeklinde 28 taştan oluşan zevkli bir oyundur.

  Abbalone sınırsız bir kombinasyona sahip bir zeka oyunudur, öğrenmesi kolaydır.

  Oyunda amaç rakibinin 6 taşını oyun dışına atmaktır.

  Abbalone bireyin düşünsel gücünü tetikler.

  En hafife aldığınız birey bile bir an sizin en çetin rakibiniz olabilir, bu nedenle Abbalone'da asla rakibinizi küçümsememelisiniz.

  Hatta rakibiniz anaokulu öğrencisi olsa bile.

  Abbalone 7'den 70'e herkesin oynayabileceği bir strateji zeka oyunudur.

  • Barcode: 8681049051370
  • Marka: Redka
  • Yaş Aralığı: 10+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.