Qixels Başlangıç Paketi

19,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 1,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP01960

TÜKENDİ

  Suyla yapışan çılgın bloklar Qixels ile çocuklar hayal gücünü geliştiriyor, piksellerden kendi dünyalarını yaratıyor!

  Tasarımların üstüne su püskürtünce çılgın bloklar birleşiyor! Her Başlangıç Paketi'nde  birbirinden farklı temalar bulunuyor: Yarış, Korsanlar, Böcekler, Ejderhalar ve Troll'ler!

  Her pakette 4 adet Tasarım Şablonu, 1 adet Sergileme standı, 1 adet sergileme Tabanı, 2 adet Aksesuar, 1 adet İp, 1 adet Su Spreyi, 1 adet Tasarım Alanı, 1 Kullanım Kılavuzu ve tam 500 adet Qixels blok bulunur.

  Ürün ölçüsü: 21,5 x 18,5 x 4 cm
   
  • Barcode: 8056379019602
  • Marka: Giochi Preziosi
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.