My Little Pony Equestria Girls Miniler Hikaye Seti

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB8824

TÜKENDİ

  Asortileri yenilenen Equestria Girls Miniler Hikâye Seti ile çocuklar kendi hikâyelerini oluşturuyor. 


  Yeni eklenen "Celestia'nın Sınıfı" temalı Hikâye Seti'nde Rainbow Dash'in mini figürü, kumsal aracı, sörf tahtası, minik kaplumbağa figürü, 1 çift palet ve temaya uygun 14 aksesuar yer alıyor. 


  "Pinkie Pie'ın Kafeteryası" temalı Hikâye Seti'nde ise Pinkie Pie'ın patenli mini figürü, masa, koltuk, 2 sandalye, tatlı vitrini ve temaya uygun aksesuarlar bulunuyor.


  Hareketli kol ve bacaklara sahip, yaklaşık 11,5 cm boyundaki Mini Figürlere çocuklar diledikleri gibi poz verdirebiliyor.

  Tek paket ölçüsü: 10 x 36 x 25 cm 

  • Barcode: 5010994941314
  • Marka: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.