Polesie Mekanik Tamir Seti

199,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 20,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101POL03661
VEYA

  Minik ustaların ihtiyacı olan her şey bir arada!

  Mekanik Tamir Seti ile çocuklar hem Tamirciliğe dair bilgiler öğrenecek hem de eğlenceli dakikalar geçirecekler!

  Kaliteli hammaddesi sayesinde dayanıklı ekipmanlarını kullanırken el -göz koordinasyonları gelişecek ve aletleri tanıyacaklar.

  Oldukça gerçekçi aletlerle kendi projelerini hayata geçiren miniklerin rol yapma becerileri ve hayal güçleri gelişir.

  Eğlenceyi katlamak için arkadaşlarıyla da oynayabilir ve eğlenirken sosyalleşebilirler. 

  Set içerisinde; vidalar, somunlar, mengene, pense, kurbağacık, tornavida ve kask ile beraber tekerlekli araba rafı yer almaktadır.

  Kutu ölçüsü: 43,5 x 13 x 49 cm.

  • Barcode: 4810344036612
  • Marka: Polesie
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.