Play-Doh Çalışkan Çimento Kamyonu

223,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 22,40 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTE6891
VEYA

  Eğlenceye giden yol hayal gücüyle döşenir!

  Play-Doh Çalışkan Çimento Kamyonu, geleceğin inşaatçılarının oyunları için gereken tüm aksesuarlara sahip.

  Play-Doh oyun hamurunu çimento karıştırıcı içinde döne döne karıştıktan sonra siz kolu çevirdikçe karıştırıcının arkasından çıkmasını izleyin.

  Çimento renkli Play-Doh İnşaat Hamuru ve 3 renk Play-Doh oyun hamuru sayesinde çocuklar kendi inşaat alanlarını tekrar tekrar hayal edebilir.

  Kaya matkabı ve silindirli el arabası gibi eğlenceli Play-Doh araçları oyunu daha da eğlenceli hale getirir.

  Oyuncak kamyonların sunduğu klasik eğlence ile Play-Doh'un sunduğu yaratıcılığı mükemmel bir şekilde bir araya getirir.

  3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir doğum günü hediyesi seçeneği veya aktivitesidir!

  İçindekiler: çimento kamyonu, kaya matkabı, silindirli el arabası, bariyer kalıbı, kullanma kılavuzu, 1 kutu Play-Doh İnşaat Hamuru ve 3 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 227 g).

  Paket Ölçüsü: 8 x 38 x 22 cm.

  • Barcode: 5010993642557
  • Marka: Play Doh
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.