Pikmi Pops Tekli Seri 1

39,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010102GIP75150

TÜKENDİ

  Pikmi Pops karakterleri mis gibi kokuları ve birbirinden eğlenceli mesajları ile çocuklarla tanışmayı bekliyor!

  Çocukların, hayranlıkla izlediği oyuncak açım videolarından esinlenerek geliştirilen ürün yine çocukların çok sevdiği lolipop şeker şeklinde paketlerle geliyor.

  45’ten fazla mis kokulu karakter bu paketlerin içerisinde keşfedilmeyi bekliyor.

  Her bir tekli paket içerisinden 1 lolipop şeker şeklinde kutu, 1 kokulu peluş, karakterleri yanında taşımak isteyen çocuklar için 1 taşıma ipi, 1 mesaj kartı ve 1 koleksiyoncu broşürü çıkıyor. Üstelik, karakter de kokusu da mesajı da tamamen sürpriz! 

  Her biri ayrı satılır ve sürpriz pakettir.

  Tek paket ölçüsü: 20 x 35,5 x 20 cm 

  • Barcode: 1231321231321231
  • Marka: Giochi Preziosi
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.