PijaMaskeliler Figür ve Dönüşüm Seti

129,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 13,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010102GIP17000

TÜKENDİ

  Geceye Karışıp Kahraman Olmaya!

  PJ Maskeliler gündüzler okula giden 6 yaşında çocuklarken, gece olduğunda pijamalarını giyerek süper güçlerini kavuşuyorlar. 

  Gece Kötüleri'ile karşılaşmak için süper güçlerine ihtiyaçları var!

  Amaya, Greg ve Connor'ı bölmelere sok ve süper güçlerini almalarına yardım et!

  Maskeli kahramanlarımız şimdi hazır!

  Çocuklar da figür dönüşüm seti ile Conner, Greg ve Amaya'yı süper kahramana gönüştürücekler.

  Üst üste dizilebilen 3 asortiden oluşmaktadır: 1 adet Conner figürü,  1 adet kedi çocuk figürü ve oyun seti. 1 adet Amaya figürü, 1 adet Baykuş kız figürü ve oyun seti. 1 adet Greg figürü, 1 adet Kertenkele çocuk figürü ve oyun seti.

  Her biri ayrı satılır.

  Tek paket ölçüsü: 19 x 24 x 16 cm 
   

  • Barcode: 8056379033721
  • Marka: PijaMaskeliler
  • Karakter: PijaMaskeliler
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.