Pet Parade Posta Kutusu Oyun Seti

89,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP18549

TÜKENDİ

  Pet Parade'in bu sevimli Oyun Seti ile köpekçik eğitimi başlasın!

  Özel ve başka hiçbir yerde bulunamayan köpekçik Bulldog, herkesi bu Oyun Seti'nin içinde bekliyor.

  Köpekçik, bahçe kapısından geçip posta kutusunun içinden gazeteyi veya zarfı alırsa çitteki ödül kutusundaki kemik ödül olarak düşüyor!

  Paketin içinde; posta kutusu oyun seti,  1 adet gazete, 1 adet zarf, 1 adet kemik ve 1 adet tasma bulunur.
   
  Ürün ölçüsü: 28 x 18,5 x 13 cm
  • Barcode: 8001444150797
  • Marka: Pet Parade
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.