Pet Parade Family Baba Ve Oğlu Scooterda

74,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP01020

TÜKENDİ

  Pet Parade'de baba köpecik ile yavrusu scooterda gezintiye çıkıyorlar!

  Hem babanın hem de yavrunun scooter'ı var!

  Üstelik baba köpeciğin kuyruğundaki mıknatıs sayesinde baba ve yavrusu her yere beraber gidebiliyorlar!

  Tabii ki scooter'a bindiklerinde kasklarını takmayı unutmuyorlar.

  Kutunun içinden  Cavalier King cinsi baba köpecik ile yavrusu, 2 adet Scooter, 1 adet Tasma, 1 adet mini Emzik, 2 adet Kask ve 1 İsimlik Sticker bulunur.

  Ürün ölçüsü: 18,5 x 25 x 13 cm
   
  • Barcode: 8056379011255
  • Marka: Pet Parade
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.