Pentago Zeka ve Strateji Oyunu

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010402PAL72105

TÜKENDİ

  İki kişi ile oynanan üst düzey bir zeka ve strateji oyunudur.

  Pentago oyunu özel bir oyun tahtası üzerinde oynanmaktadır.

  18 beyaz ve 18 siyah taş ile oynanır.

  Oyun tahtası 360 derece döndürülebilen 4 bölmeden oluşmaktadır. Pentago oyununu farklı kılan ve oyunu eğlenceli hale getiren bu bölmelerdir.

  Pentago oyunu ilk olarak vikingler tarafından oynanmıştır. Günümüzde dünyanın bir çok ülkesinde çocukların zihinsel becerilerinin gelişmesi için oynanmaktadır.

  Oyuncu oyun tahtasına bir taşını koyup ardından bölmelerden birisini 90 derece çevirmek zorundadır.

  Pentago strateji ve zeka oyununda amaç 5 adet aynı renk misketi yatay, dikey ve çapraz olarak bir sıraya koymaktır. Pentago oyununu zorlaştıran kısım ise oyun tablasınndaki bölümlerin dönebilmesidir. Çünkü oyundaki bölmeleri döndürdüğünüz zaman oyunun şekli ve misketlerin sırası değişecektir.

  O nedenle önceden strateji oluşturarak ileri hamleleri düşünüp oynamak gerekecektir. Tam oyunu kazandığınızı düşündüğünüz anda rakibiniz bölmeyi çevirirse bütün planlarınız altüst olabilir.

  Pentago strateji ve zeka oyunu 2006 yılında  "Mensa Select" ödülünü kazandı.

  Sadece çocuklar değil yetişkinlerin de oynayabilecekleri eğlenceli bir strateji ve zeka oyunudur.

  • Barcode: 8680395721050
  • Marka: Gaming
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.